Школа Хелен Дорон

Мережа шкіл "Хелен Дорон" діє в усіх крупних містах України. "Хелен Дорон. Рання Англійська" - уроки англійської для дітей від наймолодшого віку.

Уроки англійської для дітей у школі проходять за визнаною та випробуваною методикою викладання англійської мови, розробленою відомим лінгвістом Хелен Дорон. Вона консультує вчителів по всьому світу та викладає англійську мову.

Якщо Ви приводите свою дитину до школи Хелен Дорон, Ви забезпечуєте їй чудову можливіть легко вивчити англійську мову. Уроки англійської для дітей від Хелен Дорон – це заняття в атмосфері уваги, радісті, піклування та цікавого процесу навчання. Методика викладання англійської мови та процес навчання є легкими та зрозумілими для дитини.

Мережа шкіл в Україні швидко розвивається. Уроки англійської для дітей за методикою Хелен Дорон зараз уже проводяться в шістнадцяти містах України. Перший такий центр було відкрито в Одесі. Очолили його справжні професіонали з великої букви - Віра Василівна Чуб і Тетяна Григорівна Попова.

Уроки англійської для дітей у школі Хелен Дорон виходять за рамки звичайного викладання англійської мови. Ми перейшли в сферу дослідження розвитку дитини, який розпочинається на ранніх етапах її життя. Саме ці дослідження є фундаментом наших програм. Уроки англійської для дітей від Хелен Дорон проводяться на основі прогресивної методології в області освіти, власних навчальних розробок Освітньої групи Хелен Дорон за більш ніж двадцять п'ять останніх років, а також ідей вчителів англійської мови, які сповідують ідеали Хелен Дорон.

Рання англійська Хелен Дорон - це унікальний, простий та природній метод навчання англійській мові, незалежно від того, якою мовою розмовляє дитина. На курсах англійської для дітей займаються як немовлята віком від 3-х місяців, так і підлітки до 14 років. Уроки англійської для дітей - це десять років навчання, серед яких п'ять – це усна англійська, розрахована індивідуально на рівень знань мови малюком.

Наша школа англійської мови для дітей також пропонує курс для найменших маленьких (від 3-х місяців до трьох років) та для їх батьків, дідусів та бабусь. Ваша дитина займається в маленькій групі, не більше 8 дітей. Перевага такого підходу в тому, що дитина отримує максимальну увагу від вчителя, та має великі можливості проявити себе та заговорити англійською мовою, знаходячись у приємній атмосфері своєї групи.

- Уроки англійської для дітей - це перевірений метод Хелен Дорон: майже півмільйона немовлят, малюків та дітей за період більш ніж 20 років випробували на собі благотворний вплив такого навчання.
 - Уроки англійської для дітей - це навчання за допомогою гри: ексклюзивні навчальні набори, розроблені експертами освітньої групи Хелен Дорон, надихають своїми піснями, музикою, рухливими та розвивальними іграми, а також багатьма іншими спеціальними видами діяльності.
 - Уроки англійської для дітей - це природній спосіб навчання, який пробуджує величезний інтерес до набуття нових навиків, посилюючи мотивацію і бажання брати участь в процесі на всіх вікових рівнях.
 - Уроки англійської для дітей - це виховання природного бажання навчатися завдяки позитивному настрою та підтримці зі сторони викладача, що формує в дитини відчуття власної гідності і підвищує самооцінку.
 - Уроки англійської для дітей - це акцент на деталі: діти вчаться говорити з правильною вимовою, (граматично і лексично).

Привілеї для дітей старшого віку: уроки включають в себе спеціальну підготовку для здачі міжнародних мовних іспитів.

Найважливіше правило школи англійської мови Хелен Дорон - це особливий відбір викладачів. Необхідний не лише високий рівень знань і спеціальна підготовка, а й знання дитячої психології і добре ставлення до дітей, бажання вчитися і вдосконалюватися.

Сьогодні «Хелен Дорон. Рання Англійська» - всесвітня процвітаюча мережа з 700 центрів у 32 країнах світу із професійною командою спеціально підготовлених вчителів із 3200 чол., що налічує 80 000 дітей. За минулі 27 років мережа шкіл вже послужила на користь 1 млн. дітей по всьому світу, і ця кількість продовжує зростати. Головний офіс компанії знаходиться в Ізраїлі, неподалік від міста Хайфа, який є побратимом Одеси. Напевно, це не випадково. Адже саме в Одесі в лютому 2005 року відкрився перший центр Хелен Дорон в Україні.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Офіційний сайт

Хелен Дорон. Рання Англійська

Хелен Дорон. Рання Англійська

 
 

Контакти

Хелен Дорон - уроки англійської для дітей
(основний офіс)

65000, Україна, Одеська, Одеса, вул. Жуковського, будинок 10
  • +38 (048) 702-67-XX

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги