Статті

Англійська для дітей за інноваційною методикою, яка дійсно працює!

21 травня 2015 в 10:12
 
Багатьох батьків цікавить питання: з якого віку починати навчання іноземної мови, зокрема англійської? Відповідь на нього проста: чим раніше, тим краще. Чекати шкільного віку не потрібно, адже саме дітям до п'яти років притаманна…
 
 

Які курси англійської вибрати батькам майбутнього "поліглота"? Думка експерта

29 липня 2014 в 11:00
 
Ду ю спік інгліш? Сьогодні знайти курси англійської не є проблемою! Куди не глянь - багато спеціальних закладів в цю ж секунду готові запропонувати вам свої послуги! Але куди не глянь - якість і методика викладання більшост…
 
 

Маленькі хитрощі великого бізнесу або як працює успішний франчайзинг в Україні?

28 липня 2014 в 11:00
 
Куди подіти «бабки»? Ви хочете інвестувати свої гроші і, зрозуміло, у результаті зробленого вкладення отримати чималий прибуток? Ми, як ніхто інший, розуміємо вас і знаємо що порадити. Кращим варіантом для вас буде вкласти…
 
 

Англійська для дошкільнят - робіть правильний вибір

08 серпня 2013 в 15:41
 
В наш час зайве говорити про те, що вивчення англійської мови - життєва необхідність. Англійська для дошкільнят перестала бути екзотикою, забаганкою багатих батьків чи “писком моди”. Нині це - один з обов'язкових етапів розвитку дитини. Відповідно і пропозицій від різних шкіл, курсів, мовних центрів вистачає. Як правильно обрати педагогів, щоб вивчити англійську для дошкільняти? Про це поговоримо далі.
 
 

Як зробити ранню англійську задоволенням для вашого малюка?

08 серпня 2013 в 14:59
 
АВС DEF – виспівує малюк, який з вигляду заледве навчився ходити. Мама малюка поруч посміхається, інша говорить до подруги: "Забрали в дитини дитинство, воно ще своєї мови добре не знає, а вони вже його "грузять" іноземною". Знайома ситуація?
 
 

Англійська для наймолодших від Хелен Дорон — більше, ніж вивчення мови

07 серпня 2013 в 22:47
 
Чи потрібна англійська для наймолодших? Якщо так - то як її вивчати правильно і ефективно? Як зробити так, щоб навчання відбувалося без стресу і зайвого навантаження для дитини? Про це та багато іншого читайте далі.
 
 

Англійська для школярів як стиль життя

07 серпня 2013 в 14:14
 
Ви хочете знайти ефективні уроки англійської для школярів? Цікавить англійська для підлітків у сучасному викладенні? Бажаєте привити дитині жагу до знань і любов до іноземної мови? Тоді наступна інформація саме для вас!
 
 

Ідея для франчайзингу. Англійська мова для дітей за методикою Хелен Дорон

20 червня 2012 в 10:09
 
Франчайзингова мережа шкіл англійської мови "Рання англійська Хелен Дорон" діє у всьому світі протягом 25 років. Близько 700 навчальних центрів по всьому світу (більше сорока з них - в Україні); більше півмільйона випускників, а також їхні батьки, що переконались у якості знань, які надають центри; постійна інформаційна та рекламна підтримка; недостатньо охоплена мережею шкіл територія України - це хороша основа для власного бізнесу.
 
 

Викладання англійської дітям у Школі Хелен Дорон. Як стати ідеальним вчителем?

19 червня 2012 в 10:15
 
Знайти цікаву роботу із хорошою платнею для вчителя - реально, якщо він добре володіє англійською мовою та любить спілкуватися з дітьми. Сьогодні школи англійської мови Хелен Дорон функціонують у шістнадцяти містах України, і мережа продовжує розвиватись. Збільшується й кількість вакансій на посаду вчителя англійської мови. Тож поговоримо про підготовку вчителів до роботи у навчальних центрах мережі "Рання англійська Хелен Дорон".
 
 

Рання англійська: займаємося розвитком дитини з дитинства

18 червня 2012 в 10:09
 
Здібності дитини до шестирічного віку до вивчення іноземних мов воістину безмежні. Діти засвоюють вимову і граматику значно легше, ніж це може здатися дорослим. Мозок дитини пластичний і готовий засвоювати нове. Саме тому фахівці в галузі раннього розвитку дитини рекомендують починати навчання якомога раніше; того ж принципу дотримувалася Хелен Дорон, коли розробляла методику під назвою "Рання англійська".
 
 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Офіційний сайт

Хелен Дорон. Рання Англійська

Хелен Дорон. Рання Англійська

 
 

Контакти

Хелен Дорон - уроки англійської для дітей
(основний офіс)

65000, Україна, Одеська, Одеса, вул. Жуковського, будинок 10
  • +38 (048) 702-67-XX

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги