Які курси англійської вибрати батькам майбутнього

Ду ю спік інгліш?

Сьогодні знайти курси англійської не є проблемою! Куди не глянь - багато спеціальних закладів в цю ж секунду готові запропонувати вам свої послуги! Але куди не глянь - якість і методика викладання більшості з них бажає залишати кращого. Для того, щоб не допустити помилку і визначити для себе та своєї дитини те, як вибрати курси англійської мови, вам потрібно розставити пріоритети та визначити, які саме цілі ви переслідуєте. Ваша дитина нещодавно народилась і ви хочете відразу навчити її англійської мови ще у віці одного рочку? Вихователька в садочку каже, що вашій дитині особливо подобається читати англійський алфавіт і вимовляти англійські букви? Ви помітили, що поступивши в школу, дитина отримує добрі оцінки і їй дійсно подобається англійська мова? Вашій ще «дитині» необхідно вдало скласти вступні іспити у ВУЗ? Ситуацій може бути багато!

In search of... загалом шукаємо

Щоб з'ясувати, які курси англійської мови обрати, необхідно обійти як мінімум близько 3-4 установ. Таким чином, ви зможете скласти свою об'єктивну думку зі всіх видів курсів англійської мови та вирішити, який з них відповідає вашим критеріям та вимогам. Хороші і пристойні курси повинні володіти необхідною ліцензією і штатом професіоналів в області навчання. Як правило, англійську мову тут викладають філологи і лінгвісти (випускники ВНЗ) та носії мови. Показником їх знань є сертифікати про здачу міжнародних екзаменів.

Орієнтуйтеся на свої можливості. Скільки ви можете викласти зі своєї кишені за подібні курси? Адже вивчати англійську на якісних курсах - далеко недешеве задоволення. Якщо ви хочете, щоб навчання для вашої дитини було ефективним, тоді вибирайте групи до 8 чоловік. Так викладач зможе приділити увагу кожному персонально. У процесі навчання в дитини з'явиться можливість розвинути свою розмовну мову і з'явиться бажання не бути гіршим за інших. Налаштуйтеся на роботу! Навчальні курси - це не садок і не школа, де дитина могла б «зхалявити». Докладайте максимум зусиль для отримання необхідного результату!

Helen Doron English - курси №1 в Україні!

Звичайно, в доповнення ви можете ще опитати своїх знайомих. Але як вони вам точно про все розкажуть? Процес вивчення англійської мови для дитини - дуже індивідуальна справа. В одній школі її можуть навчити, в іншій у неї нічого не буде виходити. І як напевно знати, куди саме віддати дитину на навчання? У нас є універсальний варіант! Це навчальні курси англійської мови під назвою «Helen Doron English». Це всесвітня мережа з більш ніж 750 центрів у 32 країнах світу (48 центрів вже є в Україні) з командою професіоналів вчителів, в яку входять понад 4 000 осіб. За минулі 30 років наші школи принесли користь близько 1 000 000 дітей. Чому ж ми настільки популярні?

Ретельний відбір викладачів, спеціальна підготовка, високий рівень знань, знання дитячої психології та завжди позитивне ставлення до дітей дозволяють бути Helen Doron English провідними курсами не тільки на Україні, але й і в усьому світі. Спеціальна авторська методика, розроблена британським лінгвістом Хелен Дорон, набір навчальних програм, розроблених під певний вік (від 3 місяців до 18 років), навчальні матеріали і велика кількість додаткових розробок. Процес навчання проходить для дитини цікавим і природнім чином - ігри, пісні, малювання, танці та інші веселі заняття. Все це створює радісну і позитивну атмосферу, яка дозволить дітям говорити англійською як рідною мовою. І це ще далеко не все, що чекає вас! За більш детальною інформацією телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті helendoron.com.ua або helendoron.ub.ua. Let's get started! =)