Англійська для дітей за інноваційною методикою, яка дійсно працює!

Багатьох батьків цікавить питання: з якого віку починати навчання іноземної мови, зокрема англійської? Відповідь на нього проста: чим раніше, тим краще. Чекати шкільного віку не потрібно, адже саме дітям до п'яти років притаманна так звана "лінгвістична геніальність". Тобто саме в цьому віці вони можуть запам'ятовувати близько 30 нових слів кожен день!

При правильному підході результат буде вражаючим, і дитина зможе вільно володіти англійською мовою. Можливості у дітей величезні, але їм потрібна мотивація. Тому завдання батьків - зробити так, щоб дитина захотіла вивчати мову. Безумовно, для цього потрібно залучити дитину в якусь гру. Як це здійснити, знають викладачі центру Англійська Хелен Дорон. Тут не просто викладають англійську для дітей. Викладачі центру роблять кожен урок яскравою, неймовірно цікавою і захоплюючою подією.

Англійська для дітей: інновації в дії

Вивчення англійської відбувається за інноваційною методикою, завдяки якій кожен урок стає незабутньою подією. Це можливо завдяки величезному професіоналізму вчителів, які працюють в центрі і сучасним матеріалам, які розроблені для інтерактивного навчання.

Під час занять діти не лише вивчають мову, вони пізнають світ, знайомляться з новими країнами та культурами. Вони вивчають свята і традиції країн, мову яких вивчають. Велика увага приділяється розвитку мислення і фантазії дітей. Один з прикладів завдань. що використовуються на уроках: дитина отримує аркуш паперу, на якому зображена геометрична фігура. Завдання малюка - домалювати фігуру так, щоб вона стала схожа сонечко, кульку або рибку. В результаті цього захоплюючого процесу не тільки розширюється словниковий запас, але і розвивається уява. Також діти відповідають на різні питання: уяви, що ти торкаєшся до хмари. Яка вона - тверда, м'яка? В результаті дитина запам'ятовує нові слова набагато швидше.

Викладачі центру з великою відповідальністю готуються до занять. Завдяки з фантазії і величезному професіоналізму прості уроки перетворюються в захоплюючі подорожі у світ іноземної мови. Вчителі створюють незвичайні ігри та розваги для дітей. І кожного разу залишаючи клас, дитина мріє про те, щоб повернутися сюди знову.

У центрі практикується обмін досвідом. Кожен місяць викладачі збираються разом, щоб обговорити найбільш ефективні матеріали, почути рекомендації методистів, розповісти про реакції дітей на різні ігри. Це дозволяє зробити навчальний процес більш ефективним.

Англійська для дітей за методикою центру Хелен Дорон дозволяє повністю погрузитьсяв англомовне середовище. Ця методика дійсно працює. Переконайтеся в цьому самі, подарувавши вашому малюкові захоплюючу розвиваючу подорож!