Про компанію

Мережа шкіл "Хелен Дорон" діє в усіх крупних містах України. "Хелен Дорон. Рання Англійська" - уроки англійської для дітей від наймолодшого віку.

Уроки англійської для дітей у школі проходять за визнаною та випробуваною методикою викладання англійської мови, розробленою відомим лінгвістом Хелен Дорон. Вона консультує вчителів по всьому світу та викладає англійську мову.

Якщо Ви приводите свою дитину до школи Хелен Дорон, Ви забезпечуєте їй чудову можливіть легко вивчити англійську мову. Уроки англійської для дітей від Хелен Дорон – це заняття в атмосфері уваги, радісті, піклування та цікавого процесу навчання. Методика викладання англійської мови та процес навчання є легкими та зрозумілими для дитини.

Мережа шкіл в Україні швидко розвивається. Уроки англійської для дітей за методикою Хелен Дорон зараз уже проводяться в шістнадцяти містах України. Перший такий центр було відкрито в Одесі. Очолили його справжні професіонали з великої букви - Віра Василівна Чуб і Тетяна Григорівна Попова.

Уроки англійської для дітей у школі Хелен Дорон виходять за рамки звичайного викладання англійської мови. Ми перейшли в сферу дослідження розвитку дитини, який розпочинається на ранніх етапах її життя. Саме ці дослідження є фундаментом наших програм. Уроки англійської для дітей від Хелен Дорон проводяться на основі прогресивної методології в області освіти, власних навчальних розробок Освітньої групи Хелен Дорон за більш ніж двадцять п'ять останніх років, а також ідей вчителів англійської мови, які сповідують ідеали Хелен Дорон.

Рання англійська Хелен Дорон - це унікальний, простий та природній метод навчання англійській мові, незалежно від того, якою мовою розмовляє дитина. На курсах англійської для дітей займаються як немовлята віком від 3-х місяців, так і підлітки до 14 років. Уроки англійської для дітей - це десять років навчання, серед яких п'ять – це усна англійська, розрахована індивідуально на рівень знань мови малюком.

Наша школа англійської мови для дітей також пропонує курс для найменших маленьких (від 3-х місяців до трьох років) та для їх батьків, дідусів та бабусь. Ваша дитина займається в маленькій групі, не більше 8 дітей. Перевага такого підходу в тому, що дитина отримує максимальну увагу від вчителя, та має великі можливості проявити себе та заговорити англійською мовою, знаходячись у приємній атмосфері своєї групи.

- Уроки англійської для дітей - це перевірений метод Хелен Дорон: майже півмільйона немовлят, малюків та дітей за період більш ніж 20 років випробували на собі благотворний вплив такого навчання.
 - Уроки англійської для дітей - це навчання за допомогою гри: ексклюзивні навчальні набори, розроблені експертами освітньої групи Хелен Дорон, надихають своїми піснями, музикою, рухливими та розвивальними іграми, а також багатьма іншими спеціальними видами діяльності.
 - Уроки англійської для дітей - це природній спосіб навчання, який пробуджує величезний інтерес до набуття нових навиків, посилюючи мотивацію і бажання брати участь в процесі на всіх вікових рівнях.
 - Уроки англійської для дітей - це виховання природного бажання навчатися завдяки позитивному настрою та підтримці зі сторони викладача, що формує в дитини відчуття власної гідності і підвищує самооцінку.
 - Уроки англійської для дітей - це акцент на деталі: діти вчаться говорити з правильною вимовою, (граматично і лексично).

Привілеї для дітей старшого віку: уроки включають в себе спеціальну підготовку для здачі міжнародних мовних іспитів.

Найважливіше правило школи англійської мови Хелен Дорон - це особливий відбір викладачів. Необхідний не лише високий рівень знань і спеціальна підготовка, а й знання дитячої психології і добре ставлення до дітей, бажання вчитися і вдосконалюватися.

Сьогодні «Хелен Дорон. Рання Англійська» - всесвітня процвітаюча мережа з 700 центрів у 32 країнах світу із професійною командою спеціально підготовлених вчителів із 3200 чол., що налічує 80 000 дітей. За минулі 27 років мережа шкіл вже послужила на користь 1 млн. дітей по всьому світу, і ця кількість продовжує зростати. Головний офіс компанії знаходиться в Ізраїлі, неподалік від міста Хайфа, який є побратимом Одеси. Напевно, це не випадково. Адже саме в Одесі в лютому 2005 року відкрився перший центр Хелен Дорон в Україні.

 
 

Види діяльності

Уроки англійської для дітей - це спеціалізація навчальних центрів "Рання Англійська Хелен Дорон".

Хелен Дорон Рання Англійська - це унікальний, простий і природний метод вивчення англійської мови незалежно від рідної мови дитини. Ця апробована методика викладання англійської мови, що отримала широке визнання, розроблена лінгвістом Хелен Дорон, яка до цих пір продовжує консультувати вчителів по всьому світу. Вже існуючі навчальні матеріали постійно оновлюються і вдосконалюються, а також розробляються нові, щоб задовольнити потреби і дитини, і вчителя. З 1985 метод Хелен Дорон застосовується в навчанні сотень тисяч дітей по всьому світу. Підхід Хелен надзвичайно успішний і продуктивний. Дитина освоює англійську так само, як і свою рідну мову, шляхом багаторазового повторення і позитивної мотивації.

Ми пропонуємо 7 різних курсів англійської для дітей: 5 років тільки розмовної англійської для найменших і 2 роки розмови, читання та письма для дітей старшого віку. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина заговорила англійською так само вільно, як і на своїй рідній мові, освоївши вимову, граматику і словниковий запас, приходьте до нас. Ми пропонуємо кращі методичні розробки та навчальні матеріали для дітей від 3 міс. до 14 років. Наші вчителі - професійні викладачі, постійно вдосконалюють навички на спеціальних тренінгах. Динамічно розвиваючись, ми відповідаємо всім Вашим вимогам і побажанням. Хелен Дорон Рання Англійська - це повноцінна система навчання англійської мови дітей по всьому світу.

- Перевірений метод: майже півмільйона немовлят, малюків та дітей в усьому світі більше ніж за 20 років випробували на собі його благотворний вплив.
- Навчання у вигляді розваги: ексклюзивні навчальні набори, розроблені експертами, надихають своїми піснями, музикою, рухливими та розвиваючими іграми, а також багатьма іншими спеціальними видами діяльності.
- Природний спосіб навчання: пробуджує величезний інтерес у придбанні нових навичок, посилюючи мотивацію і бажання брати участь у процесі на всіх вікових рівнях.
- Кожна дитина переможець: виховання природного бажання навчатися завдяки позитивному настрою і підтримки з боку викладача, формує у дитини почуття власної гідності і підвищує самооцінку.
- 10 років навчання: 7 років розмовної англійської для дітей молодшого віку (додатково курс читання і писання за бажанням) плюс 3 роки розмовної англійської, читання та писання для дітей старшого віку.
- Акцент на деталі: діти вчаться говорити з правильною вимовою, граматично і лексично правильно. Привілеї для дітей старшого віку: уроки включають в себе спеціальну підготовку для складання міжнародних мовних іспитів.

Мережа "Рання англійська Хелен Дорон" працює за принципом франчайзингу.

В Україні налічується вже більше сорока навчальних центрів, які знаходяться у шістнадцяти містах України. Мережа продовжує розвиватись, і освітня група Хелен Дорон запрошує приєднуватись до неї - вчителям англійської мови, а також тим, хто бажає розвивати власний бізнес за підтримкою головного офісу та стати місцевим франчайзі чи мастер-франчайзером цілого регіону.

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Хелен Дорон - уроки англійської для дітей
(основний офіс)

65000, Україна, Одеська, Одеса, вул. Жуковського, будинок 10
  • +38 (048) 702-67-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create